Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów www. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisane na Twoim urządzeniu, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

 
kalendarze 2014
strona głównapromocjeWrocław, ul. Robotnicza 72, tel. 71 359 16 08
kalendarze: trójdzielne, planszowe, biurkowe, książkowe
kartki świąteczne. noworoczne
tablice unijne, pamiątkowe tablice z mosiądzu z logami programów unijnych, banery i roolupy unijne, gadżety unijne: długopisy unijne, zestawy piśmienne, pamięci USB unijne, certyfikaty unijne, kalendarze unijne
druk wizytówek, papierów firmowych, teczek, ulotek, naklejek
gadżety reklamowe: długopisy, breloki, wizytowniki, parasole
kubki z nadrukiem, skarbonki, porcelana
smycze reklamowe
koszulki, czapeczki, polary
torby papierowe, foliowe, lniane
wyroby ze skóry: portfele, wizytowniki, teczki
pieczątki automatyczne, numeratory, datowniki, gryfy, kieszonkowe
tablice, banery, szyldy, kasetony
laserowe cięcie i grawerowanie

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom rynku stworzyliśmy specjalny dział zajmujący się znakowaniem projektów unijnych. Z uwagi na duże zainteresowanie klientów środkami unijnymi staramy się sukcesywnie wzbogacać nasza ofertę, pamiętając o prawidłowych zasadach wykorzystywania logotypów. Proponujemy gadżety unijne takie, jak długopisy i zestawy piśmienne z nadrukowanymi lub wygrawerowanymi logami unijnymi. Pomocne, np. w szkoleniach unijnych, są notatniki, na których również wykonujemy znakowanie. Dużym powodzeniem cieszą się zakreślacze i kalendarze, nie tylko książkowe, ale również trójdzielne i wieloplanszowe. W dobie rozwiniętej komputeryzacji polecamy pamięci USB - pendrivy o pojemnościach od 1 GB do 64 GB. Każda dopłata unijna wymaga odpowiedniego oznaczenia. Loga programów unijnych i UE umieszczamy na naklejkach, plakatach, banerach i roolupach. Wykonujemy informacyjne tablice unijne, a po zakończeniu projektu lub inwestycji tablice pamiątkowe w dibondzie lub tablice unijne w mosiądzu. Zachęcamy do korzystania z naszych wyszukiwarek gadżetów reklamowych. Zapraszamy do działu promocji.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również:

- unijne kubki termiczne

- ekologiczne torby lniane, plecaki z oznakowaniem unijnym

- smycze unijne

- certyfikaty i teczki unijne

- bluzy, koszulki z nadrukowanymi logami unijnymi

 

 

 
Polecamy: