Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów www. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisane na Twoim urządzeniu, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

 
kalendarze 2014
strona głównapromocjekontakt
kalendarze: trójdzielne, planszowe, biurkowe, książkowe
kartki świąteczne. noworoczne
tablice unijne, pamiątkowe tablice z mosiądzu z logami programów unijnych, banery i roolupy unijne, gadżety unijne: długopisy unijne, zestawy piśmienne, pamięci USB unijne, certyfikaty unijne, kalendarze unijne
druk wizytówek, papierów firmowych, teczek, ulotek, naklejek
gadżety reklamowe: długopisy, breloki, wizytowniki, parasole
kubki z nadrukiem, skarbonki, porcelana
smycze reklamowe
koszulki, czapeczki, polary
torby papierowe, foliowe, lniane
wyroby ze skóry: portfele, wizytowniki, teczki
pieczątki automatyczne, numeratory, datowniki, gryfy, kieszonkowe
tablice, banery, szyldy, kasetony
laserowe cięcie i grawerowanie

pieczątki firmowe, datowniki, kieszonkowe

Wykonujemy profesjonalne pieczątki dla firm, instytucji, urzędów i osób prywatnych. Bazujemy na prestiżowych automatach firmy COLOP. Oferujemy: pieczątki automatyczne, szkieletowe, datowniki, numeratory, tradycyjne pieczątki drewniane, etui metalowe i referentki. Nowością są pieczątki automatyczne ekologiczne, bazujące na komponentach pochodzących z recyklingu.

SUCHA PIECZĘĆ

Trwała, a jednocześnie elegancka pieczęć tłoczona, która podkreśla rangę dokumentów. Odbicie wykonane za pomocą suchego stempla pozostawia widoczny wypukły lub wklęsły ślad na wizytówce, papierze firmowym, fakturze, ofercie, zaproszeniu i świadectwie.

PIECZĄTKI KIESZONKOWE

NOWOŚĆ! PIECZĄTKA COLOP PRINTER IQ

DŁUGOPIS I PIÓRO Z PIECZĄTKĄ

Niezwykle funkcjonalne pióra i długopisy z pieczątką, które doskonale prezentują się podczas spotkań, konferencji, a także w pracy. Idealne na prezent.

 

 
Polecamy: