Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów www. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisane na Twoim urządzeniu, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

 
kalendarze 2010
strona głównapromocjekontakt
kalendarze: trójdzielne, planszowe, biurkowe, książkowe
kartki świąteczne. noworoczne
tablice unijne, pamiątkowe tablice z mosiądzu z logami programów unijnych, banery i roolupy unijne, gadżety unijne: długopisy unijne, zestawy piśmienne, pamięci USB unijne, certyfikaty unijne, kalendarze unijne
druk wizytówek, papierów firmowych, teczek, ulotek, naklejek
gadżety reklamowe: długopisy, breloki, wizytowniki, parasole
kubki z nadrukiem, skarbonki, porcelana
smycze reklamowe
koszulki, czapeczki, polary
torby papierowe, foliowe, lniane
wyroby ze skóry: portfele, wizytowniki, teczki
pieczątki automatyczne, numeratory, datowniki, gryfy, kieszonkowe
tablice, banery, szyldy, kasetony
laserowe cięcie i grawerowanie

 

Jesteśmy firmą poligraficzno-reklamową. Istniejemy od 1997 r. Od początku naszej działalności staramy się sprostać wymaganiom, jakie stawiają nam nasi Klienci. Pracujemy w zespole złożonym z osób specjalizujących się w dziedzinach takich jak: projektowanie, komputerowe przygotowanie prac, redagowanie i korekta tekstów, marketing, reklama i poligrafia. Zarówno projekt reklamy, jak i późniejsze jej wykonanie nie stwarza nam żadnego problemu. Wykonujemy nie tylko wizytówki, druki firmowe i kalendarze, ale również gadżety reklamowe i tablice. Służymy fachową radą i wieloletnim doświadczeniem.

POMAGAMY w doborze skutecznych środków reklamy.

GWARANTUJEMY wysoką jakość wykonywanych prac, terminowość oraz niskie ceny druku.

Z naszych usług korzystają takie firmy jak:

VOLVO POLSKA Sp. z o.o., ZOZ, DIL, MOBI Sp. z o.o., BANK SPÓŁDZIELCZY W OLEŚNICY, KOWR, FORTUM POWER AND HEAT POLSKA Sp. z o.o., MMCC POLSKA, BENZINGER, DELAVAL OPERATIONS Sp. z o.o., CARREFOUR POLSKA Sp. z o.o., DOMAR S.A., AGC, FORNETTI, ARCHIMEDES S.A., NEUROSOFT Sp. z o.o., NEXTBIKE POLSKA Sp. z o.o., GRUPA ALLEGRO Sp. z o.o., ARKOP, TRUVANT EUROPE Sp. z o.o.

 

 

 

 
Polecamy: