Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów www. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisane na Twoim urządzeniu, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

 
kalendarze 2014
strona głównapromocjekontakt
kalendarze: trójdzielne, planszowe, biurkowe, książkowe
kartki świąteczne. noworoczne
tablice unijne, pamiątkowe tablice z mosiądzu z logami programów unijnych, banery i roolupy unijne, gadżety unijne: długopisy unijne, zestawy piśmienne, pamięci USB unijne, certyfikaty unijne, kalendarze unijne
druk wizytówek, papierów firmowych, teczek, ulotek, naklejek
gadżety reklamowe: długopisy, breloki, wizytowniki, parasole
kubki z nadrukiem, skarbonki, porcelana
smycze reklamowe
koszulki, czapeczki, polary
torby papierowe, foliowe, lniane
wyroby ze skóry: portfele, wizytowniki, teczki
pieczątki automatyczne, numeratory, datowniki, gryfy, kieszonkowe
tablice, banery, szyldy, kasetony
laserowe cięcie i grawerowanie

tabliczki, litery ze styroduru

Zdobywane przez szereg lat doświadczenie w branży reklamy zewnętrznej sprawiło, że zaufali nam bardzo wymagający klienci. Wierni zasadzie "jak Cię widzą, tak Cię piszą" zawsze staramy się doradzać, jaka forma reklamy będzie najlepszym rozwiązaniem dla firmy. Stosując najnowsze technologie, idziemy z duchem czasu. Wykonujemy szyldy, podświetlane tablice, wyklejane z folii samoprzylepnej, grawerowane w aluminium, miedzi lub pleksi, tablice unijne, stojaki, koziołki, flagi do drzewca, flagi do masztu, napisy z pleksi, styroduru, kasetony, tabliczki na drzwi. Firmom z branży produkcyjnej lub szkoleniowej, proponujemy wiszące tablice magnetyczne z grafiką wg życzenia klienta. Tablice magnetyczne dostępne są również w wersji mobilnej, stojącej (w pionie lub poziomie). Opcjonalnie mogą być wzbogacone o antyramki magnetyczne, w których łatwo i szybko umieszcza się wydruki A4 lub A3.

BANERY - drukowane lub wyklejane folią samoprzylepną

OKLEJANIE SAMOCHODÓW - PRZYKŁADOWE REALIZACJE:

oklejanie samochodów wrocławoklejanie samochodów wrocławoklejanie samochodów wrocław

PLASTIKOWE RAMKI POD REJESTRACJE SAMOCHODOWE Z NADRUKIEM

 

 
Polecamy: